POINT
ego
ego2
Point Round1
Point Round2
fama2
Fama3
Fama5
Fama6
AR2
AR1
VITEO
NEW GARDEN
LOEWE
FAMA
JAVORINA
JAVORINA POSTEL
Tucci
Zahrada
Fama10

Všeobecné vyhlásenie

Prezeraním internetovej stránky spoločnosti Just 4U s.r.o., Passion for Excellence (ďalej len "Passion for Excellence") súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami:

 

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby spoločnosti Passion for Excellence. Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. Passion for Excellence zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.

 

Passion for Excellence si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.

 

Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve Passion for Excellence alebo tretích strán zmluvne viazaných so spoločnosťou Passion for Excellence. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom Passion for Excellence.

 

Všetky osobné údaje získava Passion for Excellence od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala (kariéra, kontakt, registrácia) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.