VITEO
Tucci
Point Round2
Point Round1
POINT
ego2
ego
AR2
AR1

Exteriér


Ponúkame vám exkluzívny exterierový nábytok svetových značiek 

EGO PARIS, POINT, SIFAS, GLOSTER, ALEXANDER ROSE, LES JARDINS, TUUCI, UNOPIU, NEW GARDEN

Tieto značky patria k tomu najlepšiemu, čo si môžete želať mať vo svojej záhrade.
Vaša vášeň pre dokonalosť vám umožní vybrať si nábytok, ktorý naplní vaše sny. Je len na vás, ako sa rozhodnete. Použité materiály vám zaručia dokonalé využitie nábytku s minimálnou starostlivosťou.
Záväzok spoločností voči zákazníkovi vzniká starostlivým výberom dreva a ostatných materiálov najvyššej kvality. Pokračuje cez jedinečný dizajn a výrobu až k predaju a zákazníckemu servisu.

 

 

    

 

 

 

ego PARIS

 " Aby ste boli nenahraditeľní, musíte byť iní " 

Od svojho založenia v roku 2004 bol EGO París riadený 3 bratmi so spoločnou víziou skúseností, ktorá je ľudská a premyslelná, v srdci regiónu Beaujolais. 

 

 

Keď začala spoločnosť EGO v Paríži, bola to malá spoločnosť s veľkými ambíciami. Kruh sa rýchlo rozšíril a dnes zahŕňa 20 ľudí v projekte EGO v Paríži. Každý z nich je motivovaný túžbou ponúknuť najlepšie  produkty. 

 

EGO Paris je značka riadená vášňou ľudského vzťahu. Jej  cieľom a ambíciou je experimentovať buď s vonkajším priestorom, alebo s láskou a autenticitou, v duchu priateľstva, oslobodeného od sociálnych obmedzení. 

Point

Španielská spoločnosť POINT S.L. bola založená v roku 1920, od tej doby sa zaoberá výrobou exkluzívneho outdoorového a indoorového nábytku. V súčasnosti je riadená 3 generáciou rondiny Pons, so sídlom spoločnosti v mestečku Jalón pri Alicante. Celá produkcia je vyrábaná priamo v Španielsku. Spoločnosť Point S.L. sa so svojimi produktmi zaraďuje medzi svetovú špičku outdoorového nábytku.

TUUCI

Spoločnosť TUUCI bola založená pred 20 rokmi  a vychádza z tradícii námorníctva na Miami. To znamená, že každý slnečník a každý výrobok je navrhnutý a ručne vyrobený tak, aby fungoval bez ohľadu na to v akom je prostredí.TUUCI je postavené na výnimočnom dizajne a prevedení, ktoré nikde inde na svete nenájdete.

 

Alexander Rose

Alexander Rose je vysoko kvalitný ručný výrobca záhradného nábytku. Je tiež jedným z najväčších dodávateľov dreveného záhradného nábytku vo Veľkej Británii. Firma bola založená v roku 1994.

Je známa a uznávaná v celej Británii a Európe za najkvalitnejšie návrhy záhradného nábytku. Ten je navrhnutý tak, aby ste sa cítili ako doma vo vašej záhrade. 

 

sifas

Les Jardins

Gloster

Na začiatku bola malá Africká fabrika na výrobu nábytku pre lokálny trh, kvalitou produktov a zvyšujúcou sa popularitou sa táto fabrika vypracovala na jednu z popredných značiek outdoorového nábytku. V roku 1981 fabriku odkúpila anglická spoločnosť a začala vyrábať exkluzívny outdoorový nábytok pod značkou GLOSTER.
Povesť spoločnosti GLOSTER je založená na výnimočnom dizajne a bezkonkurenčnej kvalite. Ako jedna z mala spoločností Gloster nielen spracováva ale aj pestuje Teakové drevo najvyššej kvality, ktoré používa pri výrobe svojich produktov.

Unopiu

Unopiu´ je Talianská spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1978 v mestečku Soriano nel Cimino v srdci Toskánska, v oblasti ktorá je známa svojou záhradnou architektúrou. Spoločnosť Unopiu´ ma iba v samotnom Taliansku 15 svojich obchodov čo z nej robí najrozšírenejšiu značku záhradného nábytku tejto krajiny.
Produkty Unopiu´ sú známe najmä svojim dizajnom, kvalitou a všestrannosťou ponúkaných výrobkov. V portfóliu sa nachádzajú teakové, ratanové, hliníkové ale aj zliatinové sety ktoré Vás isto očaria svojim dizajnom.

Newgarden

NewGarden S.L. je moderná španielská spoločnosť založená v roku 2004 so sídlom spoločnosti na juhovýchode španielska v meste Murcia. Hlavnými produktmi spoločnosti sú interiérové a exteriérové kvetináče a doplnky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, skvelým dizajnom a funkčnosťou.
Všetky produkty môžu byť navyše vybavené LED systémom osvetlenia ktoré ešte zvýrazní ich dizajn a prispeje k modernému vzhľadu vašej domácnosti alebo záhrady.
Spoločnosti Newgarden nieje ľahostajné životné prostredie preto sa na výrobu používajú len 100% recyklovateľné materiály. Výsledkom je tvrdené PVC s vysokou odolnosťou voči nárazom, UV žiareniu a teplotám ( -40C - +75C ).

Viteo Outdoors

Spoločnosť Viteo vznikla keď rakúsky architekt Wolfgang Pichler hľadal spôsob ako navrhnuť záhradný nabýtok pre svoju vlastnú potrebu.

Mal v úmysle splniť svoje vlastné konštrukčné normy a požiadavky na najvyššiu kvalitu výrobku, pričom sa zameral na syntéza s prírodou a funkčnosť čo prinieslo uvoľnenie a kvalitu života v rýchlej dobe! Okrem vysokých štandardov a nekompromisnej kvality chcel ergonómiu, odolnosť a variabilitu a presne to definovať filozofiu spoločnosti Viteo. 

Názov spoločnosti je odvodený z latinského Viteus (vinič), a je poctou kráse prírodného prostredia vo vinárskej oblasti južného Štajerska, kde bola spoločnosť založená.